Siete proti hmyzu sú bezpochyby najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Ich funkcia je predovšetkým praktická, no svojím moderným designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieť je vyrobená zo poplastovaného skleného vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné výkyvy. Je vyrábaná v šedé a čiernej farbe a na okennom profilu je takmer neviditeľná. Sieťovina je upevnená v decentnom ráme vo farbe podľa Vášho priania a vôbec nenarušuje celkový vzhľad okna.

Okenné siete

Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia (obrtlíky) sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu. Systém uchytenia siete umožňuje kedykoľvek sieť z okna zložiť.

Sieť pevná - profil

Sieť pevná - profil - rez

Sieťovina sa navíja na hliníkový hriadeľ, ktorý je uložený v horizontálnom AL boxe. Navíjanie siete zabezpečuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami so štetinovým tesnením. Sieťka je v stiahnutej polohe aretovaná koncovou lištou. Tento typ siete sa montuje priamo na rám okna skrutkami.

Sieť rolovacia okenná - detailSieť rolovacia okenná

Dverné siete

Rám dvernej siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Do siete je možné umiestniť priečku podľa požiadaviek zákazníka. Na výber sú pánty klasické alebo samozatváracie. Celá sieť sa montuje na dverný rám pomocou pántov. Alternatívou je dverná sieť s vlastným rámom.

Sieť dverná - profilSieť dvernáSieť dverná - profil - rez

Otváracia + rám

Sieť dverná + ram - profilSieť dverná + ramSieť dverná + ram - profil - rez

Dverná otváracia s rámom – leták

Sieťovina sa navíja na hliníkový hriadeľ, ktorý je uložený v vertikálnom AL boxe. Navíjanie siete zabezpečuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina v hornej a dolnej časti prechádza vodiacimi lištami so štetinovým tesnením. Sieť je v otvorenej polohe aretovaná koncovou lištou s magnetickou gumou. Tento typ siete sa montuje priamo na rám dverí skrutkami.

Sieť rolovacia dverná - detailSieť rolovacia dverná