Vonkajšie žalúzie sú v súčasnosti najpoužívanejším exteriérovým tieniacím prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen k zatieneniu okien moderných rodinných domou, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálne zatienenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý. Z dlhodobého hľadiska je výhodnejšie ovládanie elektropohonom, ktoré zaručuje dlhšiu životnosť a umožňuje napojenie rôznych druhov ovládacej automatiky (veterné, slnečné, tepelné, časové čidla a ovládače). Súčasťou dodávky môžu byť i horné krycie plechy.

Vonkajšia žalúzia Z 90

Z 90Vonkajšia hliníková žalúzia Z 90 patrí medzi najpoužívanejšie exteriérové tieniace prvky. Umožňuje plynulú reguláciu slnečného svetla  a zároveň zabezpečuje klimatickú pohodu v interiéri tým, že zachytáva lúče ešte pred dopadom na presklené plochy.

z_90_tech_obr

Farebné prevedenia lamiel:

Empty tab. Edit page to add content here.
Vonkajšia žalúzia C 80

C 80Vonkajšia hliníková žalúzia C 80 sa vyznačuje elegantným vzhľadom, vhodným do väčšiny exteriérov. Zachytáva slnečné lúče pred dopadom na sklené plochy, čim výrazne ovplyvňuje klímu v interiéri. Naklápaním lamiel sa dá plynule regulovať intenzita prechádzajúceho slnečného žiarenia.


c_80_tech_obr

 Farebné prevedenia lamiel:

Vonkajšia žalúzia C 50

C 50Vonkajšia žalúzia Ext 50 je určená pre exteriérové tienenie menších plôch.

Po bokoch sú lamely fixované bočným vodiacim lankom, čím sa minimalizuje pohyb lamiel vo vetre. Vďaka šírke lamely 50 mm je možné umiestniť žalúziu aj v interiéri, kde pôsobí ako štýlový  dizajnérsky doplnok.ext_50_tech_obr

Farebné prevedenia lamiel:

Inteligentná domácnosť

Počuli ste už o dome, ktorý sa o seba vie postarať sám? Že nie? Pred pár rokmi by ste takéto niečo zaradili do kategórie science fiction. Dnes však už od toho nemáme ďaleko. Vďaka automatizácii sapodstatne zmenil pohľad na úroveň bývania. Svoju domácnosť môžete mať teraz pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. Vždy máte prehľad o tom, čo sa doma deje a môžete sa bez obáv venovať koníčkom a aktivitám, ktoré vám robia radosť.  

Foto Somfy - Connexoon

Komfort na dosah 

S automatizáciou môžete začať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Postupne môžete centralizovať a prepájať jednotlivé zariadenia tak, aby bolo ovládanie domácnosti čo najjednoduchšie a vyžadovalo čo najmenej námahy. Prvým krokom by mala byť diagnostika a analýza vašich potrieb. Z nich vzíde návrh riešenia. Po jeho schválení stačí nájsť spoľahlivého dodávateľa, ktorý vaše predstavy uvedie do prevádzky.

Foto Somfy - Nina   Foto Somfy - TaHoma
 

Automatizácia šetrí váš čas a peniaze

  • Bránu, rolety, žalúzie, markízu – všetko otvoríte a zatvoríte stlačením jedného tlačidla.
  • Na všetky zariadenia vám stačí jeden ovládač.
  • Nastavením automatického systému s časovačom sa môžu rutinné úkony ako zatváranie roliet večer alebo vytiahnutie markízy nad terasou ráno robiť samé bez vašeho zásahu.
  • Každý člen domácnosti si môže navoliť ľubovoľné scenáre ovládania tak, aby sa cítil doma čo najviac podľa svojich predstáv.
  • Nechajte dom, nech vám šetrí peniaze. Napr. automatickým stiahnutím roliet pri zvýšení vonkajšej teploty.  

Riešenia od Somfy 

Spoločnosť Somfy je už viac ako 45 rokov najväčším výrobcom a zároveň lídrom na trhu v segmente riadiacich pohonov pre garážové brány, vjazdové brány, žalúzie, rolety, markízy a interiérové tienenie.

Všetky produkty sú starostlivo odskúšané, otestované a navrhnuté tak, aby poskytovali užívateľovi maximálny komfort a zároveň boli jednoducho ovládateľné. Naviac sú kompatibilné navzájom a tiež s celou radou ďalších smart systémov. Pridajte sa aj vy k 270 miliónov zákazníkov, ktorý používajú riešenia od Somfy .

 

Placeholder image alternative text.

Riadiaca jednotka TaHoma

riadiacou jednotkou TaHoma máte váš domov pod dokonalou kontrolou. Jednoducho zistíte aktuálny stav každého zariadenia a môžete ho aktuálne meniť, nech ste kdekoľvek. Viac…

Placeholder image alternative text.

Systém Connexoon

Systém vyvinutý pre pohodlné, šetrné a bezpečné ovládanie troch najdôležitejších prvkov vašej domácnosti – tieneniaprijazdu do domu a terasy. Viac…

Placeholder image alternative text.