Horizontálne žalúzie je stále najrozšírenejší spôsob protislnečnéj ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Chránia nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v interiéri, ale chránia aj Vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné, farebná škála dovoľuje zladenie žalúzií s farebnými doplnkami. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť.

Isoline – hranatý profil

Horizontálna žalúzia je základným modelom produktovej rady ISOLINE. Sú použiteľné prakticky pre všetky bežne používané typy plastových a drevených okien. Žalúzia je dodávaná s plastovými bočnými kytkami prevodovky. Konštrukčné riešenie krytiek umožňuje pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek, a to v rozmedzí 5 mm.

Žalúzia Isoline - detail Žalúzia Isoline

Isoline PRIM – zaoblený profil

Žalúzia PRIM je koncepčne novým nástupcom osvedčených žalúzií Isoline a Isoline LOCO. Spája v sebe všetky technické prednosti svojich predchodcov. Spojením horného profilu a krycej lišty do jedného celku vzniklo elegantné a kompaktné riešenie. Ovládaná je taktiež retiazkou. Ponúka tradičnú farebnú škálu lamiel či farebného zladenia horného a dolného profilu. Samozrejmosťou je celotieniace prevedenie.

Žalúzia PRIM - detail

Žalúzia PRIM